Honor Roll

2021/2022 Second Trimester Honor Roll

Eighth Grade

Jenna L. Bareither, Viviann Behrenthz, Carson Burcham, Meadow A. Campbell, Ayla-Mae J. Childs, Julianna Dicks, Bristol Downing, Rachel N. Dusute, Audrey R. Fisch, Kamryn E. Foley, Ella M. Frick, Cash Fullerton, Jackson Fulton, Alexander D. Grice, Kayleigh Harrison, Sullivan M. Hiiter, Alexander Hurley, Isabella Jerore, Keeley Jones, Luke Joslyn, Mackenna Katus, Chase J. Kozan, Madelynn L. LaPratt, Kenneth A. Lown, Connor McGarry, Emily C. Melton, Ruben A. Mendez Holman, Juston Michael, Margaret Miller, Zane H. Miner, Benjamin Nichol, Madison Orton, Jazlyn Pattullo, Jessica A. Putman, Sara M. Qrinawi, Britney E. Quick, Emma Scharf, Lindsey Schultz-Wolverton, Devyn Skelton, Austin Spencer, Logan Teddy, Kira Timmins, Brandi Tomanek, Danika Trisch, Carolynn Tucker, Payton M. VanCoillie, Sophia Waltz, Lexi Wegner, Eva A. Will, Hayden Wisneski, Ramon J. Zamora Jr and Kelana Zbytowski

Seventh Grade

Kameron M. Albin, Nehemiah J. Anderson, Jack A. Arquette, Brianna L. Bailey, Adorabella Baker, Destinee R. Barron, Brayden W. Beebe, Miranda L. Case, Jonathon Clish, Franklin Corley, Owen Creutz, Nevada Crittenden, Brayden Davis, Destiny DeTavis, Jazmine L. Dibble, Vivian Dievendorf, Owen R. Dillon, Dani Dise, Olyver Downing, Tyler D. Enos, Ava Eremia, Colton J. Farver, Addyson J. Fowler, Addisyn Garza, Normandy Geiger, Charles Guigar, Mason Henry, Trentin C. Hessling, Alixandra Hodgkinson, Guenevere Howley, Vanessa M. Huber, Jayla B. Hypes, Benjamin R. Ingram, Lillian P. Johnson, Anastacia Kaatz, Michael Kern, Ethan Z. Kocher, Madalyn Kurish, Abhilash Kuthala, Marley Lemmon, Drew Long, Makayla L. Maguire, Paige L. Martin, Chloe M. McIntosh, Mayson J. McIntosh, William Moery, Demetrius Moore, Brooklyn Osborn, Nataya J. Parrott, Olivia S. Perez, Alexis A. Potterf, Tyler M. Price, Nolan R. Radzwion, Margo Ramsey, Cameron Ransford, Raidin S. Redmond, Isaiah W. Richardson, Jaxon T. Risdon, Hudson M. Rohlfs, Kylee Rose, Aaden Savage, Collin Sawyer, Landyn M. Stine, Aidan Sturtevant, Hayden W. Tait, Ethan Terry, Abygail R. Thompson, Sarah M. Thouin, Lillyonna Trevino, Becka L. Trisch, Lindsay G. Vandercook, Jacob W. Waggoner, Jackalynn Walters, Morgan Walters, Lillian Warren and Sarai Whiteside

Sixth Grade

Dominick J. Ackerman, MaryLue Allbee, Noah Barber, Curtis Bisnett III, Aiden Blackwell, Cooper Brissette, Jordyn Brown, Emercyn Cannon, Caylee Childers, Addison Clink, Branson  Coppinger, Taylor Curtis, Connor Diegel, Isabella Eversole, Mason Ferree, Karter Flikkie, Maggie Fry, Maxwell Grice, Brexten Groosbeck, Emma M. Hall, Kadence Heinlein, Ethan Huber, Blaise Kozan, Gary Kunse, Logan Larkin, Aiden McGovern, Wyatt McGowan, Aiden McIntosh, Kylie McIntosh, Gavin McIntyre, Harrison Miner, Landen N. Montei, Deshawn Moore, CayLee Moored, Baylon Nagy, Chyna Nelson, Ashton Niklowicz, Kristi Osborn, Brady Parker, Brinleigh A. Princing, Isabella Putnam, Logan Ross, Logan Rushlo, Delaney Ruth, Lucas Spaulding, Claire Stavely, Averie Stefanovsky, Genavieve Stejakowski, Taelor S. Stephens, Johnathon Teets, Aaliyah Thompson, Thomas C. Thouin, Westeley Urchick, Blaire S. Vanderpool, Joshua Walch, Alexander Wilcox and Emilio J. Zamora

 

2021/2022 First Trimester Honor Roll

Eighth Grade

Alex A. Anger, Kelsie R. Bailey, Jenna L. Bareither, Viviann Behrenthz, Carson Burcham, Meadow A. Campbell, Ayla-Mae J. Childs, Julianna Dicks, Bristol Downing, Rachel N. Dusute, Audrey R. Fisch, Kamryn E. Foley, Ella M. Frick, Cash Fullerton, Jackson Fulton, Logan J. Gohs, Alexander D. Grice, Kayleigh Harrison, Sullivan M. Hiiter, Isabella Jerore, Luke Joslyn, Damian Kaatz, Mackenna Katus, Chase J. Kozan, Madelynn L. LaPratt, Connor McGarry, Kayden C. McInerney, Emily C. Melton, Ruben A. Mendez Holman, Juston Michael, Ellie Miller, Margaret Miller, Zane H. Miner, Benjamin Nichol, Madison Orton, Jazlyn Pattullo, Jessica A. Putman, Sara M. Qrinawi, Driston Reid, Emma Scharf, Lindsey Schultz-Wolverton, Devyn Skelton, Logan Teddy, Kira Timmins, Brandi Tomanek, Danika Trisch, Carolynn Tucker, Payton M. VanCoillie, Sophia Waltz, Lexi Wegner, Eva A. Will, Hayden Wisneski, Ramon J. Zamora Jr and Kelana Zbytowski

Seventh Grade

Kameron M. Albin, Nehemiah J. Anderson, Jack A. Arquette, Brianna L. Bailey, Adorabella Baker, Destinee R. Barron, Brayden W. Beebe, Miranda L. Case, Jonathon Clish, Franklin Corley, Owen Creutz, Emily Criss, Nevada Crittenden, Brayden Davis, Destiny DeTavis, Jazmine L. Dibble, Vivian Dievendorf, Owen R. Dillon, Dani Dise, Olyver Downing, Tyler D. Enos, Ava Eremia, Colton J. Farver, Victorya Foate-Diedrich, Addyson J. Fowler, Addisyn Garza, Normandy Geiger, Charles Guigar, Mason Henry, Trentin C. Hessling, Alixandra Hodgkinson, Guenevere Howley, Vanessa M. Huber, Jayla B. Hypes, Benjamin R. Ingram, Lillian P. Johnson, KaeLeann Jones, Anastacia Kaatz, Michael Kern, Ethan Z. Kocher, Madalyn Kurish, Abhilash Kuthala, Marley Lemmon, Drew Long, Makayla L. Maguire, Lucas Martin, Paige L. Martin, Chloe M. McIntosh, Mayson J. McIntosh, Demetrius Moore, Brooklyn Osborn, Olivia S. Perez, Austin J. Pietrzykowski, Tyler M. Price, Nolan R. Radzwion, Margo Ramsey, Cameron Ransford, Raidin S. Redmond, Isaiah W. Richardson, Jaxon T. Risdon, Hudson M. Rohlfs, Kylee Rose, Tylar D. Sattelberg, Collin Sawyer, Brynlee M. Seabright, Elliana Spencer, Jaxon Stephens, Landyn M. Stine, Aidan Sturtevant, Ethan Terry, Jordyn Thomas, Lillyonna Trevino, Becka L. Trisch, Lindsay G. Vandercook, Jacob W. Waggoner, Jackalynn Walters, Morgan Walters, Lillian Warren and Sarai Whiteside

Sixth Grade

MaryLue Allbee, Noah Barber, Peyton Becker, Curtis Bisnett III, Aiden Blackwell, Tyler Blaylock, Cooper Brissette, Jordyn Brown, Madelynn Butler, Emercyn Cannon, Addison Clink, Branson Coppinger, Taylor Curtis, Xandere Davidson, Miguel S. Dennis, Connor Diegel, Isabella Eversole, Mason Ferree, Karter Flikkie, Maxwell Grice, Brexten Groosbeck, Emma M. Hall, Logan Hallock, Kadence Heinlein, Ethan Huber, Nevaeha Knaggs, Blaise Kozan, Gary Kunse, Logan Larkin, Angela E. Lilley, Landon Long, Io Marsh, Aiden McGovern, Wyatt McGowan, Aiden McIntosh, Kylie McIntosh, Gavin McIntyre, Harrison Miner, Landen N. Montei, Deshawn Moore, CayLee Moored, Chyna Nelson, Kristi Osborn, Brady Parker, Brody Periso, Isabella Price, Brinleigh A. Princing, Isabella Putnam, NaTaya Rhymes, Payton Robinson, Dominic Rodriguez, Logan Ross, Logan Rushlo, Delaney Ruth, Colton Sandlin, Lucas Spaulding, Claire Stavely, Averie Stefanovsky, Genavieve Stejakowski, Taelor S. Stephens, Alaina Stewart, Johnathon Teets, Aaliyah Thompson, Blaire S. Vanderpool, Joshua Walch, Sophie E. Warren, Alexander Wilcox and Emilio J. Zamora